Kontakt!

00355 68 40 92 161

 SHITEN APARTAMENTE NË PLAZHIN E DURRËSIT

Shiten apartamente 1+1 në plazhin e Durrësit. Çmimi fillon nga 400 € m² (i diskutueshëm). Ndërtesa përmban ashensor, parking privat, shkallë me ndriçim e ajrosje natyrale dhe akses me pamje nga deti. Gjithashtu disponohen hapësira në katin e parë që mund të përdoren për dyqane ose zyra. Ndërtesa është me dokumenta të rregullta.

 


Ndërtesa përbëhet nga tre kulla 10- katëshe që ndodhet në adresën ”Rruga Qafë Bote, 50 m nga Rruga Pavarsia, përballë Pistes Iliria dhe Hotel Florida në Plazhin e Durrësit”Është një zonë e qetë, e cila ndodhet në një pozicion mjaft të favorshëm për jetesë por edhe për shtëpi pushimi ku zona e plazhit është 100 m larg, qëndra e qytetit Durrës është vetëm 3 km dhe aeroporti 35 km.

 

Vendndodhja e apartamenteve (Shenuar me te kuqe)

 


 

PËR MË SHUMË INFORMACION KONTAKTONI NË: 

Cel: +355684092161

E-mail: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. ; This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.